Skip to content

Profesjonalny groomer – fryzjer dla psów

Emilia Rogowska. Groomer.

Aby zapewnić Państwu jak najlepszą jakość usług ostateczna cena jest uzgadniana po zobaczeniu zwierzęcia. Informacje i terminy wizyt ustalamy telefonicznie pod nr 58 552 45 51.

Serdecznie zapraszam do skorzystania z wysokiej jakości groomingu.

Psy

Maltańczyk, pekińczyk, bolończyk, PON, pudel (miniaturowy, średni), spaniel angielski, sznaucer (miniaturowy, średni, olbrzymi), foksterier, terrier walisjki, terrier irlandzki, airdedale terrier, cairn terrier, jamnik szorstkowłosy, terrier szkocki, westhigland, york terrier, shih-tzu, szpice, hybrydy, kundelki.

Strzyżenie kotów i innych zwierząt wyłącznie po uzgodnieniu z groomerem.

Groomer Emilia Rogowska

Emilia Rogowska – w marcu 2012 roku ukończyła kurs Profesjonalnej Pielęgnacji Psów I Stopnia zorganizowany przez Panią Martę Fortuniak – Psi Salonik Piękności w Poznaniu. Ukończenie tego kursu uprawnia do praktyki zawodowej jako Groomer.

Doświadczenie w zawodzie zdobywa od 2012 roku. Swoją wiedzę regularnie uzupełnia szkoleniami, seminariami.

Emilia o sobie: “Ten zawód to moja pasja. Najważniejsi są dla mnie psi klienci i to na nich skupiam uwagę. Dopasowuję rodzaj pielęgnacji do rasy psa, strzyżenie do jego budowy, predyspozycji oraz trybu życia jaki prowadzi piesek oraz jego właściciel.”

Label

Wszystkie wizyty trzeba umawiać online lub telefonicznie

Nagłe przypadki będą przyjmowane poza kolejnością.

W przypadku zwolnienia lub odwołania terminu wizyty bardzo prosimy o sms na nr 609 600 232, jeśli nie można się do nas dodzwonić.

Pn-Pt: 58 552 4551609 600 232 (8-20)
Soboty i święta 58 552 4551 w czasie dyżuru.