Konsultacje kardiologiczne

Mamy wielką przyjemność przedstawić dr Michała Bartnickiego, który będzie konsultował w naszej lecznicy przypadki kardiologiczne.

Dr Bartnicki zajmował się diagnostyką obrazową na wydziale weterynaryjnym Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie. Prowadzi szkolenia dla lekarzy weterynarii z zakresu echokardiografii.

Konsultacje prosimy umawiać telefonicznie tel 585524551.

Notka biograficzna

W życiu zawodowym zajmuje się szeroko pojętą kardiologią (echokardiografia, EKG, kardiowersja farmakologiczna i elektryczna) oraz diagnostyką obrazową (RTG i USG), z której właśnie rozpoczął specjalizację.

Zaraz po ukończeniu studiów w 2012 roku podjął studia doktoranckie na Katedrze Epizootiologii i Klinice Chorób Zakaźnych, dzięki czemu zajmuje się również diagnostyką i leczeniem chorób zakaźnych psów i kotów. Owocem pracy na uczelni jest powstanie kilkunastu publikacji, oraz obrona pracy doktorskiej, której tematem jest babeszjoza u psów.

W życiu prywatnym szczęśliwy mąż i właściciel dwóch kotów – Lulusia i Kropki. Dodatkowo lubi spędzać czas na wolnym powietrzu i w garażu przyswoim youngtimerze.