Adres, telefon

ul. Kaprów 10A, Gdańsk Oliwa
Telefon: 58 552 45 51

Godziny pracy

Otwarte: Pn-Pt 8:00 - 21:00
Dyżury: So-Nd 9-15 / Święta 11-15

Nowość - konsultacje kardiologiczne


dr Michał Bartnicki

Mamy wielką przyjemność przedstawić  dr Michała Bartnickiego, który będzie konsultował w naszej lecznicy przypadki kardiologiczne.

Dr Bartnicki zajmował się diagnostyką obrazową na wydziale weterynaryjnym Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie. Prowadzi szkolenia dla lekarzy weterynarii z zakresu echokardiografii.

Konsultacje prosimy umawiać telefonicznie tel 585524551.

Notka biograficzna

W życiu zawodowym zajmuje się szeroko pojętą kardiologią (echokardiografia, EKG, kardiowersja farmakologiczna i elektryczna) oraz diagnostyką obrazową (RTG i USG), z której właśnie rozpoczął specjalizację.

Zaraz po ukończeniu studiów w 2012 roku podjął studia doktoranckie na Katedrze Epizootiologii i Klinice Chorób Zakaźnych, dzięki czemu zajmuje się również diagnostyką i leczeniem chorób zakaźnych psów i kotów. Owocem pracy na uczelni jest powstanie kilkunastu publikacji, oraz obrona pracy doktorskiej, której tematem jest babeszjoza u psów.

W życiu prywatnym szczęśliwy mąż i właściciel dwóch kotów - Lulusia i Kropki. Dodatkowo lubi spędzać czas na wolnym powietrzu i w garażu przyswoim youngtimerze.

Copyright Przychodnia Weterynaryjna S.C., 2014
Wszelkie prawa zastrzeżone.

wykonanie, hosting i administracja: eximius.pl

Jesteśmy na trojmiasto.pl
Weterynarz Gdańsk
 
weterynarz gdańsk
przychodnia weterynaryjna gdańsk